Get Adobe Flash player
easymail.cz

Nastavení poštovního klenta pro službu easymail.cz

v nastavení účtu vašeko poštovního klenta je třeba změnit dva údaje: přihlašovací jméno a adresu serevru pro příchozí poštu.

Číst dál...
FVE v roce 2013

Fotovoltaické elektrárny se stále vyplatí. Stavebnici elektrárny s výkonem 3kW můžete dnes pořídit přibližně za 110 000 Kč. Za dvacet let provozu ušetříte více než půl milionu!

Obnovené dodávky FVE

Od ledna 2012 můžeme opět připojovat nové fotovoltaické elektrárny do sítě.

Ekologické a ekonomické využití vaší střechy je opět možné. Podrobnosti naleznete v sekci FV elektrárny.

 

Obchod se spotřebním materiálem

v našem eshopu naleznete široký výběr spotřebního materiálu do tiskáren, faxů a kopírek. Kancelářské potřeby, datové nosiče, kabely, čistící prostředky, baterie a mnoho dalších užitečných doplňků.


Takhle už ne!

Kontakt
 
Nad Botičem 24
102 00 Praha 10 - Hostivař
 
tel:    222 764 830
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

 

Přenechte nám starosti s provozem a údržbou vaší počítačové sítě a věnujte se svému podnikání. Naši zkušení technici zajistí na základě smluvního vztahu takový rozsah služeb IT, jaký je vhodný právě pro vaši společnost.


Pro mnohé firmy není příliš efektivní zaměstnávat vlastního správce sítě a technický personál IT. Proto již od roku 1990 poskytujeme služby právě v této oblasti.

Správa sítí

Převezmeme starost o provoz a bezpečnost vaší sítě. Můžeme vám nabídnout správu serverů na platformách Linux a Microsoft, servis a dodávky hardwaru (počítačů, tiskáren, aktivních a pasivních síťových prvků), správu systému (zálohování dat, VPN sítě, zabezpečení sítí, údržbu databází). Rychlost reakce v případě závady si určíte sami v rámci smlouvy o správě. Zajistíme také dodávku spotřebního materiálu pro vaše zařízení.
Ušetříte náklady na vytvoření pracovních míst, mzdové náklady i čas potřebný ke vzdělávání vašich IT pracovníků. Nemusíte řešit problémy v případě dovolené či nemoci vašich zaměstnanců. Jsme vám stále k dispozici ať už na vašem pracovišti, na telefonu nebo pomocí vzdálené správy.
 

Virtualizace serverů

 
Již řadu let se virtualizace prosazuje jako vynikající nástroj k zefektivnění síťové infrastruktury. Na základě analýzy navrhneme vhodné řešení pro nasazení ve vaší organizaci. Využíváme osvědčená řešení s použitím technologií VMware ESXi a Xen® hypervisor.
Virtualizace podstatným způsobem zvyšuje bezpečnost, usnadňuje zálohy a obnovení serverů a zefektivňuje správu systémů. Je zároveň velmi ekonomickým řešením, které snižuje nároky na investice a spotřebu elektrické energie. Umožňuje plné využití hardwarového výkonu infrastruktury firmy tím že sloučit více služeb na méně serverů. Dovoluje provozovat více operačních systémů na jednom fyzickém serveru a dává prostředky pro dynamické přidělování výkonů virtuálním serverům podle momentální potřeby.
 

Hostování serverů a služeb

 
Spoustu nákladů a starostí mohou firmy ušetřit také využitím hostování. Nabízíme hostování služeb jako webový nebo poštovní server nebo hostování celého serveru. V případě hostování serveru se může jednat o dedikovaný fyzický nebo virtuální server. Výhodou hostingu jsou prakticky nulová náklady na spuštění vašich služeb a permanentní technický dohled. Důraz klademe  na profesionálně řešené zálohování dat, redundanci konektivity a napájení. Datacentra jsou zabezpečena dohledovým systémem a účinným protipožárním systémem.